Gülüş Estetiği İle Ortamlarda Rahatça Gülümseyin

Gülüş Estetiği İle Ortamlarda Rahatça Gülümseyin

Gülüş tasarımında herkesin ihtiyacı ve beklentisi birbirinden farklıdır. Diş tasarımı yüzdeki estetik yapının düzeltilmesi ile de alakalıdır. Çünkü diş dizilimleri ve estetik görünümde dudak mesafesi hesaplanarak kişiye özel uygulama yapılır. Dişteki estetik görünüm sağlandığında, artık daha rahat ve özgür olduğunuzun farkına varırsınız. Çünkü dişteki sorunlar kişinin ortamlarda gülmesine ve hatta konuşmasına bile engel olur. Özellikle eksik dişleri olanların daha yaşlı gözüktüğü ve bu bozukluğun estetik görünüme yansıdığı görülmektedir. Bu da kişilerde özgüven eksikliğine neden oluyor. Bunun tek çaresi gülüş estetiği yaptırmaktır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Gülüş Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Gülüş tasarımı günümüzde sağlığına ve estetik görünüşüne önem veren kişiler tarafından büyük bir ilgi görüyor. Gülüş estetiği yalnızca sağlıklı dişlere sahip olmak için yapılan diş tedavilerini kapsamaz. Tüm uygulamalar yüz ve dudaklarla orantılı bir şekilde yapılarak estetik görünümün düzeltilmesi de amaçlanır. Estetik gülüş tasarımı nasıl yapılır? Tüm tedaviler teknik cihazlarla can yakmadan ve risksiz bir şekilde yapılır. Özellikle dijital yazılımlar estetik ölçümlerin doğru alınması için son derece gelişmiş hatasız uygulamalardır. Hasta uygulama ile ağız ve dişlerinin estetik yapısının son halini tedaviden önce görebilir. Kısa bir sürede tamamlanan tedavi sonrası düzgün ve mutlu bir gülümsemeye sahip olursunuz.

Gülüş Tasarımları Kaç Seansta Yapılır?


Seanslar kişinin dişindeki sorunlara ve yapılacak tedavi çeşitlerine göre farklılık gösterir. Tek seansta da bitebilir, iki üç seans veya daha fazla da sürebilir. Yalnızca diş beyazlatma işlemi yaptırmak isteyenler istediği bembeyaz dişlere tek seans kavuşabilir. Ortodonti tedavisinde çok seans yoktur. Ancak diş sorununa bağlı olarak tellerin dişinizde kalma süresi kısa veya uzun olabilir.