Fırçalı Sistem Cami Süpürgeleri

Fırçalı Sistem Cami Süpürgeleri

Camiler zeminin tamamının halı ile kaplı olduğu en önemli mekânlardır, bu ortamlarda toz ve mikrop ürememesi için düzenli süpürme tartışılmaz bir ihtiyaçtır. Her yeri halı ile kaplı olan zeminlerde toz, tüy ve kılın temizlenmesi için fırçalı süpürgelere ihtiyaç vardır. U tasarımlar bir taraftan yüzeydeki tüyleri toplarken bir yandan diplerdeki tozları da vakumlayarak içine çeker. Fırçalı sistem cami süpürgesi kuru temizlik için ideal bir tasarımdır. Aynı zamanda halı serili kreş, anaokulu, ofis, otel odaları başta olmak üzere birçok mekânda kullanılacak model seçenekleri mevcuttur.

Sebo Cami Süpürgelerinin Özellikleri

Son derece hafif ve herkessin kullanabileceği pratik bir tasarıma sahiptir. Yatay fırçalı ve çift motorlu tasarımı ile dipten ve kuru temizleme avantajı sağlamaktadır. Hijyenik temizlik için uygun olup %100 hijyen sağlar. Halının tüylerini yıpratmadan temizler. Özellikle yeni üretim halılardaki toz ve tüyleri temizlemek için son derece uygundur. Üstelik tüm toz ve tüyler ilk seferde temizlenir. Sebo cami süpürgesi kiralama ve satın alma talepleriniz için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Halı Temizleme Makinaları

Halı temizleme makinaları ıslak ve kuru temizleme yapabilen farklı model seçeneklerinden oluşmaktadır. Halı zemin olan işletme ve mekânlarda kiralama hizmetleri verilmektedir. Böylece temizlik daha ucuza mal olmaktadır. Halı zeminlerde ıslak veya kuru temizleme taleplerinizde uygun fiyat seçenekleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.