Aygün Alüminyum Yönetimi, TİM Başkanı İsmail Gülle’ye Ziyaret

Aygün Alüminyum Yönetimi, TİM Başkanı İsmail Gülle’ye Ziyaret

Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu Başkanı, Mustafa Güneysel ve kurul üyesi Eser Güneysel'den sürpriz ziyaret.

Çok yakın bir zamanda, TİM başkanı seçilen İsmail Gülle'yi Türkiye İhracatçılar Meclisi Binasında ziyaret eden Aygün Alüminyum Yönetimi, sayın Gülle'ye başarılar diledi. Aynı zamanda, ülke ekonomisi ve ihracat üzerine görüş alışverişi gerçekleştirildi.

Türkiye İhracat Meclisi Başkanından Sektöre Destek Mesajı

"Aygün Alüminyum Yönetim Kurulu’ nun gerçekleştirdiği bu ziyaret sırasında, ülkemiz ihracatının yeni hedefleri, güncel problemleri ve inşaat sektörü ile alüminyum sektörünün gereksinimleri görüşüldü.Ayrıca, Aygün Alüminyum firmasının yakın gelecekteki ihracat hedeflerinden, muhtemel projelerinden bilgiler aktarıldı. Bunun üzerine, Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin inşaat sektörüne geçmişte verdiği desteği, gelecekte de arttırarak sürdüreceği ve çözüm odaklı çalışmalar yapacağı, TİM Başkanı Sayın İsmail Gülle tarafından dile getirildi."

Aygün Alüminyum 2023 İhracat Hedefine Katkı Sağlıyor

Aygün Alüminyum yeni projeleriyle, yeni ihracat kapısı olan yeni ülkelerdeki çalışmalarıyla mevcut ihracatını arttırmayı hedefliyor. Ülke ekonomisine katkıda bulunarak, ülkemizin 2023 ihracat hedeflerine katkı sağlamayı amaçlamaktadır. Geçmiş dönemlerde, Sayın Bakanlarımızdan almış olduğu 1.lik, 2.lik ve 3.lük ihracat ödüllerine yenilerini eklemeyi hedefliyor.Rusya ve İngiltere pazarında da yıllara dayanan tecrübesi ile emin adımlarla büyümeye devam ediyor.

KAYNAK: https://www.yeniakit.com.tr/haber/aygun-aluminyumdan-turkiye-ihracat-meclisi-baskani-sayin-ismail-gulleye-ziyaret-506829.html