Yönetilen Arşiv Hizmetlerinin Avantajları

Yönetilen Arşiv Hizmetlerinin Avantajları

Datacosmos bulutuna sık kullanılmayan verileri taşıyarak iş akışınızı hızlandıran yönetilen arşiv hizmetleri sayesinde verileri kolayca arşive kaldırabilirsiniz. Şirketlerin kaynak yükünü hafifletme, maliyetlerini azaltma ve verilerin ölçeklendirilmesi gibi avantajlara sahip olan bu hizmet sayesinde verilerinizin güvenli şekilde koruyabilirsiniz. Önemli ancak etkin olarak kullanmadığınız tüm verilerin sıkça kullandığınız verilere ulaşımını engellememesi için arşive kaldırılması önemlidir. Böylece her zaman kullandığınız veriler için sistemde yer açılır. Hızlı ve kolay ulaşım sağlanmasına yardımcı olur.

Verilerin Arşive Kaldırılmasının Kolaylıkları

Ölçeklendirilebilen bulut arşivleme çözümleri sunan internet üzerindeki ilgili online firmalar sayesinde yönetilen arşiv hizmetleri konusunda yardım alabilirsiniz. Yoğun olarak kullanmadığınız verilerin güvenli bir yerde depolanması ve ihtiyaç halinde yeniden kullanılabilmesi amacıyla arşiv hizmetinden yararlanılır. Sistemde kaynaklara erişimi kolaylaştırmak, depolama ve yedekleme işlemlerini basitleştirmek, riskleri azaltmak, iş verimliliğini arttırmak, daha hızlı ve pratik bir şekilde hizmet sunmak gibi birçok kolaylık saplayan veri arşivleme hizmeti ile ekstra harcamalarınızı önleyebilirsiniz.

Hızlı Geri Dönüşüm Hizmetinden Faydalanın

Verilerin kaybolması, silinmesi, deprem, yangı gibi durumlarda verilere ulaşılamaması durumunda veri merkezinde tüm verileriniz güven içinde korunur. İstenilen verilere hızlı bir şekilde ulaşabilmeniz için geri dönüşüm hizmeti veren internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalar size kolaylık sağlar. Zaman tasarrufu yaparak çok kısa süre içinde silinen verilere ya da arşivlenen verilere ulaşabilmek için yönetilen hizmetlerden çok uygun fiyatlarla yıl boyunca aralıksız faydalanabilirsiniz.