İletişim danışmanlığı nedir

İletişim danışmanlığı nedir

İletişim danışmanlığı nedir

Kurumları nihai hedeflerine taşıyan en önemli faktörlerden biri olan iletişim danışmanlığı hizmeti; kurum ürün, hizmet ve değerlerinin doğru yönetimi esasına dayanır. Sadece dış paydaşlarla değil, kurumların en değerli kaynağı olan çalışanlarına da seslenen İletişim Danışmanlığı 360 derece hizmet bütünüdür. İletişim danışmanlığı hizmeti almak marka değerinin yükseltilmesi, rekabet gücünün artırılması ve hedef kitleyle bağ kurulmasına katkı sunar.

Listen, Create, Tell… anlayışıyla 2007 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren yaratıcı iletişim danışmanlığı ajansı TIME Public Relations – TimePR, iletişim danışmanlığı sürecine detaylı arama toplantıları ile kurum ve markanın fotoğrafını çekerek başlıyor.

Çektiği bu fotoğrafı, firma yöneticileriyle inceleyip, söz konusu kurumun iletişim ihtiyaçları için bir plan ortaya koyuyor. Bu süreçte, kurum ile beraber çalışarak hem bir danışman gibi davranıyor hem de gerekli eğitim, tasarım ve uygulama kısımlarını üstleniyor.

TimePR’ın sunduğu hizmetler kurumların farklı iletişim ihtiyaçlarına hitap ediyor. Ajansın tasarladığı her hikâye, her proje; üretilen her içerik, organizasyonun iş hedefleri doğrultusunda kurgulanarak, yatırımcılar, medya, çalışanlar, iş ortakları ve tüketiciler ile buluşturuluyor.

Kurumlara iç iletişim stratejilerini geliştirmek konusunda destek olan TimePR, doğru kaynaklara doğru sorular sorarak aldığı geri bildirimler neticesinde hazırladığı stratejik yol haritalarıyla hem şirket kültürünün oluşmasını sağlıyor hem de markaları hedeflerine bir adım daha yaklaştırıyor.Çok daha detaylı bilgi için adresimizi ziyaret edebilirsiniz.