Her Yaşa Uygun Şile Bezi Tasarımlar

Her Yaşa Uygun Şile Bezi Tasarımlar

Şile Bezi Pachwork Elbise Modelleri

Şile bezi ile giyim dünyasında yeni bir moda yaratılıyor diyebiliriz. Klasik çizgisinden orijinal dokusu bozulmadan modern tasarımlarla bayanların karşısına çıkan şile bezi elbise tasarımları göz kamaştıran renk ve model seçenekleri ile bayanların beğenisine sunuluyor. Özellikle serpme desenler hem günlük hayatta hem de gezmelerde giyilebilecek yeni tasarımlar arasında yer alıyor. Taş, bordo, lacivert ve turkuaz renk seçenekleri bu tasarımlarda en beğenilen renk seçenekleri arasında yer alıyor.

"Her bayanın giyim tarzı ve tercihi birbirinden farklıdır, ancak kalite arayışı aynıdır. Şile bezi elbiselerde renk ve modellerde kendi tarzınızı yansıtacak modellere yine şile bezi kumaşı doğallığı ve kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Yüzde yüz pamuklu kumaştan özel olarak tasarlanan şile bezi elbiselerde öne çıkan renk ve modellerle sezona damganızı vurabilirsiniz."
Kaynak:

En Trend Şile Bezi Elbise Tasarımları

Tek renk ve sadeliği tercih edenler şile bezi elbise modellerinde boncuklu tasarımlara bakabilirler. Bu senenin en moda rengi yeşil ile mükemmel uyum sağlayan boncuklu tasarımlar kına, nişan başta olmak üzere özel davetlerde giyebileceğiniz en şık model seçenekleri arasında yer alıyor. Örgülü modellerde özellikle yaz aylarında gençlerin severek giyecekleri tasarımlardır alt kısmındaki dantel görünümündeki örgü bu modellere farkı bir hava katması ile ön plana çıkıyor. Patcwork tekstil ürünleri hayatın her alanına farklı ve stil katan kumaş ve renk seçenekleri ile ortamlara renk ve neşe katan tasarımlardır. Şile bezi ise bu tasarımlarda mükemmel bir uyum sağlıyor. Özellikle günlük giyimde ham rahatlık sağlayabileceğiniz hem de kendi stilinizi ortaya koyacağınız elbise modellerine bayılacaksınız. Askılı, uzun kollu, kısa veya uzun modellerde beğeneceğiniz tasarımlar arasında yer alıyor.