Hangi Bölgelerde Dolgu Estetiği Yapılabilir

Hangi Bölgelerde Dolgu Estetiği Yapılabilir

Estetik Sorunlarınızla Yaşamak Zorunda Değilsiniz

Dolgu estetiğinin yapılabildiği vücut bölgeleri neredeyse sınırsız diyebiliriz. Burada amaç tamamı ile zayıf veya ince olan bölgeye dolgunluk kazandırmak veya çökme olan yerlerde dolgu ile güzel bir görünüm ve düzeltme sağlamaktır. Örneğin burun kanatlarına, yan kısımlarına veya zayıf ve cılız duran kısımlara dolgu tekniği ile estetik bir güzellik kazandırmak mümkün. Yalnızca yüz bölgesinde değil kalça ve meme bölgelerinde de bu teknikle istenilen dolgunluk sağlanır. Ve hepsinde kullanılan teknik aquafiling dolgu tekniği olup kolay ve ağrısızdır. Özellikle dolgun dudaklar her bayanın hayali ve arzusudur. Ama günümüz teknolojisinde estetik taleplerin hiçbiri hayallerde mahkûm kalmayacak kolaylıktadır. Dolgun dudaklar, dolgun kalçalar, burun estetiği ve kök hücre tedavisi başta olmak üzere tüm estetik sorunlar güzelliğe dönüşebilir. Belki biraz korku ve endişe belki de maddi durumlardan kaynaklanan bir tereddütle estetik bozukluğu için mücadele etmeyen insanlar günümüz teknolojisinde bunu bir kez daha düşünebilir. Çünkü artık ameliyatsız teknikler veya ameliyatlı operasyonlar tartışmaz başarılarla yapılmaktadır. Özellikle taksitli ödeme olanakları ve uygun fiyat seçenekleri ile aquafiling dolgu fiyatları herkesin bütçesine hitap ediyor. Bu konuda seçtiğiniz klinik de son derece önemlidir. Doğru ve işini profesyonel yapan bir klinikte kesinlik bir sorun yaşamadan istediğiniz estetik güzelliğe ulaşabilirsiniz.

Ameliyatsız Burun Estetiği

Burun estetiği belki de estetik taleplerde en fazla karşılaşılan estetik türüdür. Öncelikle yüz güzelliği diyen tüm bayan ve erkekler işe öncelikle burundan başlar. Bazen bu bozukluk kemik ve kıkırdak yapısında değil yalnızca biçimsel bozukluk ve dolgunluk eksikliğinden kaynaklanır. Bu durumda ameliyatsız çözüm avantajı sağlayan aquafiling dolgu estetiği ile kolayca tedavi edilebilir. Bu teknikte yalnızca istenilen bölgelere dolgu yapılarak burun yapısı düzeltilebilir. Bu dolguyu yaklaşık 5-8 yıl rahatlıkla yapısı bozulmadan kullanabilirsiniz. Dolgun dudaklara sahip olmak isteyenler veya dudağının ince olmasından yakınanlar da bu teknikle kendi istedikleri oranda dolgun dudaklara sahip olabilirler.

Ameliyatsız Aquafiling Dolgu Fiyatları

Son yıllarda tüm dünyada en çok tercih edilen yöntem aquafiling dolgu yöntemidir. Kimisi kalça, kimisi göğüs kimisi dudak veya burunda istedikleri dolgun ve estetik görünüm için talepte bulunmaktadır. Ancak aquafiling dolgu fiyatları yapılacak bölgeye ve dolgu miktarına göre farklılık göstermektedir. Genel olarak belli standartlarda sunulan fiyatlardan tüm hastalar eşit olanaklarda yararlanırlar. Günümüzde kredi kartına taksitli ödeme avantajları da bu taleplerin artmasında önemli bir yer tutmaktadır. Dikiş yok, ağrı veya kesik yok, hatta aynı gün işe başlayacağınız bu teknik size hayata yeni bir siz olarak mutlulukla başlamanızı sağlayacaktır. Sorunsuz bir ameliyat için güvenilir bir kliniğe ve alanında uzman estetik cerrahlara ihtiyacınız olacak.