Son Dekorasyon Trendi Gergi Tavan Modelleri Ve Fiyatları Değerlendirmesi

Son Dekorasyon Trendi Gergi Tavan Modelleri Ve Fiyatları Değerlendirmesi

Gergi Tavan Çeşitleri

‘Barisol tavan’ da denilen gergi tavan modelleri, PVC ham maddesinin ısıtılması sonucu elde edilen esnetilmiş PVC germe bezlerinin farklı renk ve dokularda özel alüminyum profillerine gerilerek tavanlara uygulanması tekniğidir. Düz, oval, geometrik her türlü şekle sahip birçok tavan ve duvar çeşitliliğinde uygulanabilir. Esnek dokusu sayesinde istenilen şekil ve renklerde tasarlanabilmektedir. Tüm Gergi Tavan Modelleri Ve Fiyatları için internet sayfalarını inceleyebilirsiniz.

Gergi Tavanın Özellikleri Nelerdir?

Gergi tavan çeşitlerinde; 3D Baskılı gergi tavan, dijital baskılı gergi tavan, lake gergi tavan, transparan gergi tavan, portatif gergi tavan modeli olarak farklı uygulama yöntemleri vardır. Germe Tavan Sistemleri Ve Fiyatları Neye Göre Belirlenir? Gergi tavan modelleri çok çeşitli olmasına rağmen ekonomik modelleri de bulunmaktadır. Fiyatlandırma, uygulama yapılacak olan mekanın tavanının hacmine göre belirlenir. Ayrıca kullanılacak olan hammadde, doku, desen ve baskı cinsi maliyeti belirler. Yanı sıra montaj, yapım süresi, işçilik, teknik süreç adımları da fiyatı belirleyen aşamalardandır.

Gergi Tavan Modelleri Nerede Kullanılır?

Gergi tavan, esnek bir malzeme olduğundan deformasyonlara karşı dayanıklıdır. Yırtılmayan ve üzerine gelebilecek ağırlıklardan dolayı şekli bozulmaz bir üründür. Renginde herhangi bir solma yaşatmayan bu ürünler, suya ve neme karşı da dayanıklıdır. Konferans salonu dekorasyonu, kültür merkezleri, sinema salonları, düğün salonu tavanları, restoran dekorasyonu, sauna -hamam ve SPA merkezlerinde , yüzme havuzlarında, mağaza, sanat galerileri, teşhir stantları, otel lobi ve reseption alanlarında , hastaneler, konut tavanları, villa ve bilimum yapılarda rahatlıkla gergi tavan sistemleri kullanılabilmektedir.